• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Позаурочна робота

Позаурочна робота

2017-2018 н.р.

Учні 5 класу 18 квітня 2018 року взяли участь у районному тематичному святі "Весну красну зустрічаємо!"

/Files/images/rk2018/Весна1.jpg/Files/images/rk2018/весна2jpg.jpg/Files/images/rk2018/весна3.jpg

Прибирання шкільної території

/Files/images/blagoustry/уборка 1.jpg/Files/images/blagoustry/уборка.jpg

22 березня 2018 року відбувся районний етап ХV загальноміського конкурсу фестивалю "Діалог держав: партнерство в освіті"

/Files/images/sorevnovaniya/диалог.jpg/Files/images/sorevnovaniya/диалог1.jpg
/Files/images/sorevnovaniya/диалог2.jpg/Files/images/sorevnovaniya/диалог3.jpg

21.03.2018 учениці 7 класу Белофастова Анастасія та Новікова Юлія взяли участь у районному святі "Хай лине Тарасове слово" на базі ЦДЮТ Деснянського району. На святі прозвучав уривок з поеми "Катерина" у виконанні Белофастової Анастасії. Новікова Юлія взяла участь у вікторині "Життя та творчість Т.Шевченка".

/Files/images/tijden_ukr_movi/2203183.jpg/Files/images/tijden_ukr_movi/220318.jpg
/Files/images/tijden_ukr_movi/2203181.jpg/Files/images/tijden_ukr_movi/2203182.jpg
/Files/images/kvest/пат1.jpg/Files/images/kvest/пат2.jpg
/Files/images/kvest/пат3.jpg/Files/images/kvest/пат4.jpg

13.03.2018 р. команда учнів школи "Патріоти" взяли участь у І районному національно-патріотичному конкурсі "УкрЛенд". Діти поринули у цікаву подорож акторського мистецтва, вивчили діалекті слова, ознайомилися з історичними пам'ятками України. Капітан команди розгадав кросворд по символіці нашої держави. Перлинкою конкурсу було селфі з картою України.Вітаємо учасників змагань

7 Марта в школе состоялся праздничный концерт, посвященный Международному дню 8 Марта.

/Files/images/8_marta/1 класс.jpg/Files/images/8_marta/5 класс.jpg
/Files/images/8_marta/3 класс.jpg/Files/images/8_marta/иван.jpg
/Files/images/8_marta/7 класс.jpg/Files/images/8_marta/ведущие.jpg

01 березня 2018 року з учнями 7-9 класів у школі пройшла бесіда «В.Чорновіл – невгамовний борець за свободу та незалежність українського народу», присвячена життю та діяльності державного діяча Героя України В.Чорновола

/Files/images/chornovl/кім3.jpg/Files/images/chornovl/кім4.jpg
/Files/images/chornovl/ким1.jpg/Files/images/chornovl/ким2.jpg
Першість школи з шахів
/Files/images/sorevnovaniya/v2.jpg/Files/images/sorevnovaniya/v3.jpg
Першість району з волейболу
/Files/images/sorevnovaniya/v1.jpg

Відзначення Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
У нашій школі також пройшли заходи до відзначення Дня РеволюціїГідності та Свободи. Протягом тижня класні керівники 1-9 класів проведутьвиховні години на тему «Країна нескорених» (1-9 кл.).
21.11.2017 відбувся відеоурок «Революція Гідності та Свободи» (спецпроект ICTV) для учнів 8-9 класів.
20.11.2017 було організовано виставку малюнків учнів 1-4 класів на тему «Україна – моя Батьківщина», а також День інформування –висвітлення інформації про події та акції протесту у листопаді 2013 – лютому 2014 років.
/Files/images/svyato_bukvarya/v5.jpg/Files/images/svyato_bukvarya/v6.jpg/Files/images/svyato_bukvarya/v7.jpg

17.11.2017 року учні 1-А класу відсвяткували чудове свято «Посвята у першокласники».

Під час свята вони розказували вірші, заспівали пісню «Из чего, из чего сделаны наши мальчишки», порозгадували загадки від старших друзів – п’ятикласників .Дітлахи на чолі зі своїм чарівним класним керівником Діжак Людмилою Олексіївною підготували незабутнє для них і батьків свято. Тепер можна з гордістю казати – вони гідна зміна нашим старшокласникам. Тож успіхів вам – наші наймолодші.
/Files/images/svyato_bukvarya/v3.jpg/Files/images/svyato_bukvarya/v1.jpg
/Files/images/svyato_bukvarya/v4.jpg/Files/images/svyato_bukvarya/v2.jpg

16 листопада філармонія у школі

Протягом багатьох років наша школа співпрацює з артистамиНаціональної філармонії України. Упродовж навчального року учні школи є глядачами неперевершених концертів.
16.11.2017 відбувся перший концерт 2017-2018 н.р. Діти ознайомилися з видами мистецтва, переглянули виступ квартету гітаристів, під час якого прозвучали італійські мелодії. А також учні мали змогу порадіти та виконати рухи у супроводі українського актора, хореографа ,педагога, СТЕП-танцівника Шпудейка Володимира Васильовича.
/Files/images/flarmonya/фил1.jpg/Files/images/flarmonya/фил2.jpg/Files/images/flarmonya/DSCN1202.JPG

Конкурс читців поезій Андрія Малишка до 105-ої річниці з дня народження письменника

14.11.2017 у школі пройшов конкурс читців поезій Андрія Малишка серед учнів 1-4 класів в рамках відзначення Дня української мови та писемності.
Під час конкурсу звучали поезії нашого земляка «Стежина», «Пшениченька», «Соловейко», «Вечори як сиві котики», «Ходить вітер», «Пісня про рушник», «Кораблик», «Колискова».
Участь у конкурсі взяли всього 24 учні. Серед них було відзначено найкращих учасників членами журі – директором школи Бойко Ганни Анатоліївною, учителями української мови та літератури Списовською Вікторією Миколаївною та Василюк Альоною Миколаївною. Під час виконання поезії оцінювалися виразність виконання, вміння володіння поетичним словом Андрія Малишка, розуміння змісту, артистичність. Журі визначило переможців: І місце – Васильчишин Олександр (3-А), Пронін Олександр (3-А); ІІ місце – Шевчук Єлизавета (1-А), Швечков Микита (3-А); ІІІ місце – Паламарчук Катерина (3-А), Рєзнік Софія та Єлизавета (2-А). Учні-переможці були нагороджені грамотами школи.
/Files/images/biblioteka/DSCN1196.JPG/Files/images/biblioteka/DSCN1192.JPG

День української писемності та мови

Диво калинове, кохана материнська мова…Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Вона – багата і милозвучна, вона - найпрекрасніше диво,вона - скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура.Тому щорічно 9 листопада учні та вчителі нашої школи відзначають День української писемності та мови. Цей рік також не був виключенням. Метою проведених заходів було: донести до учнів красу і багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.
Учні 8-9 класів приєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності. Девіз цього річного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета";
Учні 1-4 класів зібралися на лінійку-інформування під гаслом «Краща мова єднання - українська». Під час лінійки лунали слова про красу і багатство української мови, учні дізналися про історію виникнення свята –Дня української писемності та мови, про життя та діяльність Нестора Літописця. Напередодні свята, 08.11.2017 року, учні 1-4 класів побували на екскурсії, вони відвідали пам’ятник імені А.Малишка, який був відкрит им нещодавно. Учні ознайомилися з біографією письменника, його творчим шляхои, з піснями, автором яких він є, про роль українського слова в його житті. Діти й учителі взяли активну участь у проведенні флешмобу «Говоримо українською».
/Files/images/biblioteka/viber image4.jpg/Files/images/biblioteka/viber image6.jpg
/Files/images/biblioteka/viber image3.jpg/Files/images/biblioteka/viber image8.jpg

Национальный музей "Киевская картинная галерея"

В Киеве открылась выставка к 200-летию со дня рождения художника Ивана Айвазовского "Гений и море. Традиции, поиски, открытия".

/Files/images/baturin/DSCN1150.JPG/Files/images/baturin/DSCN1152.JPG

Екскурсія БАТУРИН - ГЕТЬМАНСЬКА СТОЛИЦЯ

Саме у Батурині була резиденція останнього гетьмана Кирила Розумовського. Зараз в місті функціонує національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця".
/Files/images/baturin/viber image1.jpg/Files/images/baturin/viber image2.jpg/Files/images/baturin/viber image.jpg

2016-2017 н.р.

Екскурсія на завод «Кока-Кола»

/Files/images/koka-kola/DSCN0840.JPG/Files/images/koka-kola/DSCN0842.JPG

Екскурсія до зоопарку ХХІІ місяців

/Files/images/ekskurs/zoopark/DSCN0678.JPG/Files/images/ekskurs/zoopark/DSCN0717.JPG
/Files/images/ekskurs/zoopark/DSCN0713.JPG/Files/images/ekskurs/zoopark/DSCN0720.JPG

Екскурсія до Переяслав-Хмельницького

/Files/images/ekskurs/pereyaslav/DSCN0554.JPG/Files/images/ekskurs/pereyaslav/DSCN0568.JPG
/Files/images/ekskurs/pereyaslav/DSCN0560.JPG/Files/images/ekskurs/pereyaslav/DSCN0580.JPG

2015 -2016 н.р.

Екскурсія до Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка

/Files/images/botsad/DSCN0517.JPG/Files/images/botsad/DSCN0514.JPG
/Files/images/botsad/DSCN0516.JPG/Files/images/botsad/DSCN0509.JPG

Екскурсія учнів 5-8 класів до хлібозаводу "Кулиничі"

Ми не уявляємо нашого столу без запашного хліба. З давніх пір в житті народу було і залишається на першому місці виховання з раннього дитинства дбайливого відношення до хліба. Скільки ж чудових слів про хліб зберігає народ у своїй скарбниці – усній народній творчості : « Хліб – усьому голова», « Хліб – народне добро», « Ціна хлібу – життя».

Як народжується хліб сьогодні? Відповідь на це запитання ми вирішили шукати на хлібокомбінаті « Кулиничі», що знаходиться у Київській області. Саме туди 12. 03. 2016р. учні 5-8 класів відправилися на екскурсію. З гарним настроєм та сильним бажанням посмакувати запашними виробами діти поспішили до цеху.

/Files/images/kulinich/DSCN0431.JPG/Files/images/kulinich/DSCN0445.JPG
/Files/images/kulinich/DSCN0447.JPG/Files/images/kulinich/DSCN0435.JPG

Екскурсія учнів 5-А класу в музей книги

/Files/images/ekskurs/muzey_knigi/20151118_121816.jpg/Files/images/ekskurs/muzey_knigi/IMAG0071.jpg
/Files/images/ekskurs/muzey_knigi/IMAG0079.jpg/Files/images/ekskurs/muzey_knigi/IMAG0073.jpg

Екскурсія учнів 5-А класу в дом іграшки

/Files/images/ekskurs/dom_grashki/DSCN0264.JPG/Files/images/ekskurs/dom_grashki/DSCN0255.JPG

Екскурсія учнів 5-А, 7-А класів в Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» на території Лютізького плацдарму, на околиці села Нові Петрівці Вишгородського району (23.09.2015)

/Files/images/ekskurs/lyutj/DSCN0221.JPG/Files/images/ekskurs/lyutj/DSCN0242.JPG
/Files/images/ekskurs/lyutj/DSCN0241.JPG/Files/images/ekskurs/lyutj/DSCN0248.JPG
/Files/images/ekskurs/lyutj/DSCN0229.JPG/Files/images/ekskurs/lyutj/DSCN0245.JPG

2014 - 2015 н.р.

В 2014-2015 році у школі працювали 6 гуртків і 2 спортивні секції. Найбільшою популярністю в учнів користується гурток «Україна Європейська країна», «Мій комп'ютер». Вони постійно приймають участь у шкільних заходах.
Проводиться спортивно-масова робота. Постійно проводяться турніри з футболу, баскетболу серед учнів усіх вікових категорій, змагання з гри у шахи.

Екскурсії учнів 1-11 класів

Адміністрація школи, класні керівники постійно відвідують виставки, театри, музеї .
Протягом вересня-березня 2014-2015 н.р. учні відвідали Планетарій, угіддя "Межигір’я", майстерню карамелі, ляльковий театр, школу мистецтв Деснянського району, Театр юного глядача, водно-інформаційний центр, музей ВВв.
Щороку школа співпрацює з ЦДЮТ Деснянського району. Учні школи беруть участь у проекті "Стежками здоров’я по рідному краю", тому організовано пішохідні екскурсії по місту Києву.
/Files/images/ekskurs/_9XgbOcpeME.jpg/Files/images/ekskurs/heEvrItAXmk.jpg
/Files/images/ekskurs/uUrBEchVJ-A.jpg/Files/images/ekskurs/JiftKwKVoTA.jpg
/Files/images/ekskurs/IMG_20141107_111630.jpg/Files/images/ekskurs/lmDo0kK9xX0.jpg
До Дня Захисника Вітчизни було проведено спортивні змагання «Козацькі забави» (1-4 кл.); «Козацькому роду, немає переводу...» (9-11 кл.)
Також у школі працює гурток солоного тіста від КПЛЮ (керівник Румянцева О. А. – 1-4 кл.). Діти із великим задоволенням відвідують цей гурток, було організовано виставки учнівських робіт.
Особливої уваги потребує виховання в учнів загальнолюдських цінностей позитивних рис характеру. Для цього діти систематично відвідують культурні заклади міста, музеї:
  • Києво-Печерська Лавра, музей музичних інструментів ;
  • музей ВВв;
  • відвідуваня музеїв при ЦДЮТ;
  • переглянуто вистави у Театрі драми та комедії;
  • переглянуто виставу «» у театрі ляльок;
  • засвічення районної новорічної ялинки к-р. «Росія» (3-6, 10кл.), к-р. «Флоренція» (8-9 кл.);
  • переглянуто мультфільм «Місто мрій» в рамках «Податки очима дітей» від Державної податкової служби України;
  • відвідування «Натхнення», вистава «Петрик та вовк» (1-4 кл.);
  • відвідування Всеукраїнського фестивалю студентської творчості (11 кл., 23.11.2011), к-р. «Росія»;
  • переглянуто кінофільм «Кіт у чоботях», к-р. «Росія»;
  • чарівний світ танцю;
  • відвідування бібліотеки імені А. Малишка до відзначення Шевченківських днів (9-А кл.);
  • ляльковий театр «Північна казка»;
  • відвідування художнього музею.

Благоустрій школи

Проходять місячники з благоустрою школи із залученням вчителів, батьків та учнів школи. Відповідно до наказу по школі за кожним класом закріплена ділянка пришкільної території, яку учні класу підтримують у чистоті. Учні школи беруть участь в екологічному еко-проекті «Батарейки на утилізацію».

/Files/images/blagoustry/0mgr-CZfluI.jpg/Files/images/blagoustry/-bkxprtKq7M.jpg
/Files/images/blagoustry/bw5xfSwlqSg.jpg/Files/images/blagoustry/wRhl0Oxc5fM.jpg
/Files/images/blagoustry/fZWPQKRiBNw.jpg/Files/images/blagoustry/aOW3iBT7Mvk.jpg
11 жовтня 2014 року, учні школи №192, в рамках співробітництва з регіональними школами, відвідали Всеукраїнський фестиваль «Рожаниця». Тож, аби відродити давні традиції весільної обрядовості українців за ініціативи Народного етнографічного театру «Човен», селищної ради села Бобриця та Українського центру народної культури «Музей Івана Гончара» було засновано Всеукраїнський фестиваль «Рожаниця». Сама назва фестивалю походить від давнього образу-символу богині родючості, яку споконвіку зображували на вишиваних і тканих рушниках та килимах у вигляді антропоморфної жіночої фігури з піднятими (благословення неба) або опущеними (благословення землі) руками. Фестиваль започатковано задля відродження етнокультури як сили для об'єднання людей до спільного коріння Древа Життя і проходить під лозунгом «Зберімося Роде!»
У програмі фестивалю: храмове свято (служба в церкві Пресвятої Богородиці, спільна молитва за Мир та добробут).
Відвідування культурно-історичного музею села Бобриця в якому відображено історія минулого та сучасного життя села.
Були виставлені різні вироби майстрів з усіх куточків України.
Відвідувачам запропонували скуштувати страви національної кухні, проїхатися верхи чи прогулятися ярмарком меду.
У концертній програмі фестивалю були виступи фольклорних колективів: «Співучі голоси» - фольклорно-етнографічний ансамбль села Бобрица, а також інших.
Дитячий колектив Бобрицької середньої школи.
В рамках фестивалю проходила благодійна акція «ДІТИ СОНЦЯ» (зібрані кошти та благодійні внески будуть передані на підтримку дітей-сиріт та в АТО )
На фестиваль були запрошені діти з сирітського будинку для яких влаштували художні конкурси і дитячі забави, а також були вручені подарунки від громадських організацій.
Також приймали участь у концертній програмі учні нашої школи. Вони представили сербську народну пісню «Ой роза рум’яна».
/Files/images/ekskurs/Снимок2.PNG/Files/images/ekskurs/Снимок3.PNG
/Files/images/ekskurs/Снимок4.PNGЯрмарок мистецтв/Files/images/ekskurs/Снимок5.PNGЯрмарок мистецтв
/Files/images/ekskurs/Снимок6.PNG/Files/images/ekskurs/Снимок7.PNG Виступ учнів школи с.Бобриця
/Files/images/ekskurs/Снимок9.PNGВручення подарунків учням дитячого будинку/Files/images/ekskurs/Снимок10.PNGВиступ учнів школи №192
Велику увагу приділено вивченню історичного минулого України. До 71-річниці визволенню Києва від німецько-фашистських загарбників та 70–річниці визволення України та до Дня Перемоги у школі проведено ряд тематичних заходів:
  • культпоходи до пам'ятних місць;
  • екскурсії до парку Перемоги «Вогники пам'яті» (8-9 кл., жовтень);
  • поздоровлення ветеранів зі святами;
  • у шкільній бібліотеці організовано виставки до 71-річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників;
  • конкурс плакатів, малюнків «Ми вдячні вам за Перемогу!»;
  • виставка плакатів “Визволителі Києва”;
  • виховні години згідно графіку проведення виховних годин;
  • фестиваль військово-патріотичної пісні (1-11 кл., жовтень);
  • відвідування меморіального комплексу «Биківнянські могили» (6а кл.-жовтень; 8а кл., 9а кл.);
  • відвідування музею ВВв (6а кл., жовтень);
  • участь у закладенні каменю пам'яті при Меморіальному комплексі «Биківнянські могили»;
  • відвідування музею бойової слави при ЦДЮТ (1-А,2-А ; 6-А );
  • участь у «Живому коридорі ветеранів» у Деснянському парку (5-А, 6-А ).
/Files/images/gif_big_1742.gif
Заголовок

Протягом багатьох років наша школа співпрацює з артистами Національної філармонії України. Упродовж навчального року учні школи є глядачами неперевершених концертів.

16.11.2017 відбувся перший концерт 2017-2018 н.р. Діти ознайомилися з видами мистецтва, переглянули виступ квартету гітаристів,під час якого прозвучали італійські мелодії. А також учні мали змогу порадіти та виконати рухи у супроводі українського актора, хореографа, педагога, СТЕП-танцівника Шпудейка Володимира Васильовича.

Першість району волейболу

Кiлькiсть переглядiв: 1658

Коментарi